Sala samobójców

Opis:
Nick to nie imię.

Świat to nie matrix.

Życie to nie gra, nie daj się wylogować!

Dominik to zwyczajny chłopak. Ma wielu znajomych, najładniejszą dziewczynę w szkole, bogatych rodziców, pieniądze na ciuchy, gadżety, imprezy i pewnego dnia jeden pocałunek zmienia wszystko.

„Ona” zaczepia go w sieci. Jest intrygująca, niebezpieczna, przebiegła. Wprowadza go do „Sali samobójców”, miejsca, z którego nie ma ucieczki. Dominik, w pułapce własnych uczuć, wplątany w śmiertelną intrygę, straci to, co w życiu najcenniejsze…

„Sala samobójców” to film Jana Komasy jednego z najzdolniejszych reżyserów młodego pokolenia. Pierwszy raz udało się w Polsce stworzyć film, w którym wirtualny świat awatarów jest równie ważny, jak rzeczywista gra aktorów. Ponad rok powstawało animowane, drugie życie głównego bohatera - Dominika. Szokująca historia i genialne aktorstwo sprawiają, że jest to film tylko dla ludzi o mocnych nerwach.

Sala samobójców - film, który przekracza granice wyobraźni!
Zwiastun:
Plakat:
Plakat przypomina rysunek. Na górze widnieje tytuł: „Sala Samobójców”. Pod nim, na środku plakatu znajduje się twarz głównego bohatera Dominika. To nastoletni brunet z grzywką zasłaniającą jedną część twarzy. Dominik ma kolczyk w brwi i obrysowane czarną kredką lewe oko. W uszach chłopaka tkwią słuchawki, których przewody oplatają pozostałych bohaterów filmu znajdujących się wokół chłopaka. Przewód słuchawek podłączony jest do laptopa. Każda z postaci wokół chłopaka trzyma w rękach telefon komórkowy lub aparat fotograficzny. Na pierwszym planie plakatu wyłania się ręka, która trzyma aparat cyfrowy, a na jego ekranie można dostrzec fragment kobiecej twarzy z lekko różową grzywką.
Fotosy:
Korytarz szkolny podczas przerwy. Kadr koncentruje się na grupce czterech uczniów, którzy siedzą obok siebie. Jedna z dziewczyn trzyma na kolanach laptop, pozostali wpatrują się z zainteresowaniem w jego ekran. Wśród nich jest główny bohater filmu, Dominik. Wokół grupki krążą uczniowie.
Kadr jest podzielony na dwie części. Z lewej strony widać głównego bohatera, Dominika, który ma sińce pod oczami i  obtarcie na twarzy. Twarz chłopak oświetla ekran komputera. Z drugiej strony widzimy lekko zamazaną dziewczynę z różowymi włosami. Można domyślać się, że jest to obraz, który widzi w ekranie Dominik.
Półmrok pokoju. Dominik w samym bokserkach kuca oparty o  drewnianą ścianę. Ma zaciśnięte pięści. Krzyczy. Jest wściekły.
Impreza. Kadr przedstawia głównego bohatera, Dominika z perspektywy dziewczyny o różowych włosach stojącej naprzeciwko niego. Chłopak wpatruje się w nią. Jest ubrany na czarno. Za nim widać tańczących ludzi.
Kadr z gry komputerowej. Jest noc. Avatar dziewczyny z czerwonymi włosami siedzi na kamieniu. Jest smutny, ma spuszczony wzrok. W tle widać rozłożyste drzewo, jego liście świecą się na złoto.
Powrót